Vzdelávanie pre firmy

Vyššia odbornosť a výkonnosť. Rýchly progres v napredovaní. Ale hlavne vysoká lojalita a spokojnosť zamestnancov.

To je výsledok nášho praktického a výsledkovo orientovaného vzdelávania. Či už ide o jazykové kurzy, alebo o tréningy mäkkých zručností, cieľ je vždy rovnaký: musí to fungovať.

To sa nám darí napĺňať najmä vďaka dlhodobému systému starostlivosti: vyladené vzdelávacie programy, neustála metodická podpora, proaktívny prístup a pridelený osobný manažér.

Typy kurzov

Slová našich spokojných klientov

Profesionálny prístup k zákazníkovi a vysoká flexibilita. Vysoko kvalifikovaní lektori s veľmi dobrým prístupom.

Milan Stevkov
firma Syntax

Vynikajúci prístup – vynikajúci lektori. Vždy vedia prispôsobiť hodiny podľa potrieb študenta, škola maximálne vychádza v ústrety v čomkoľvek.

Mária Sopková
firma KUNZ

Metóda výučby mi veľmi vyhovovala a pomohla mi zdokonaliť sa v komunikácii. Vysoko hodnotím aj možnosť online výučby počas obdobia karantény.

Miroslav Šuľak
firma Mattoni

Online výučba angličtiny s Dianou prebieha nad moje očakávania. Dobre sme si na takúto formu výučby zvykli. Tempo aj obsah kurzu sú dobre nastavené.

Lenka Kopčová
firma ZSE

Vybrali sme si Empire, pretože okrem profesionálnej úrovne výučby poskytujú mimoriadnu flexibilitu výučbového procesu. Prispôsobia sa tempu, aktuálnym požiadavkám.

Michal Ondrus
firma UNIORG Slovakia, s.r.o.

S Empire spolupracujeme už niekoľko rokov. Škola pružne reaguje na naše požiadavky, taktiež pravidelne hodnotí úroveň znalostí našich zamestnancov.

Adam Ivančo
firma SWEP Slovakia, s.r.o.

Sme maximálne spokojní s ústretovosťou a profesionalitou vyučujúcich lektorov. Vrelo odporúčame ďalším firmám.

Ing. Jozef Morťanik
firma Winkler Slovakia, spol. s r.o.

S EMPIRE sme veľmi spokojní. Systém striedania lektorov považujeme za prínosný. Oceňujeme to, ako rýchlo a flexibilne zareagovali na pandemickú situáciu s ponukou online vyučovania.

Ing. Iveta Zámečníková
firma Elfa

Začiatkom r. 2020 sme rozbehli spoluprácu s Empire. Po niekoľkých mesiacoch nás covid situácia stopla. Na naše veľké potešenie škola zaviedla unikátny online systém výučby angličtiny priamo z pohodlia domovov.

Ing. Renáta Kirchnerová
firma Colonnade Insurance S.A

Vynikajúci koncept – prejdenie tých najdôležitejších informácií za 3 hodiny. Lektor bol dynamický, mal skúsenosť a hlavne dokázal na študentov preniesť všetky poznatky – v čom mu asi vynikajúco pomohla prehľadná štruktúra a metodika materiálov.

Michal Mackov
firma BizBuilders

Tieto spoločnosti sú našimi spokojnými klientmi

mattoni
MetLife
logo accace
logo colonnade
logo colas slovakia
logo curaprox
logo dominion steelcon
logoelfa
logo eset
logo jtre
logo kuenz
logo rajo
logo st. nicolaus
logo swep
logo syntax
logo tatra banka
logo uniorg
logo vnet
logo winkler
logo zse