Vzdelávanie pre deti

Ak sa deťom spojí zážitok a zábava z učenia, napredujú prirodzene a neuveriteľne rýchlo.

Či už chcete svoje ratolesti rozvíjať v cudzom jazyku, v poznatkoch z prírodných vied, alebo iba doučiť v konkrétnom predmete, naše inovatívne metódy ich doslova vtiahnu do deja.

Typy kurzov

Licencované zahraničné metódy

Inovatívne a overené koncepty Wattsenglish, BrickByBrick a Freedu pre vzdelávanie detí v konkrétnej zručnosti.

Licencované zahraničné metódy
Inovatívne vzdelávanie

Moderný prístup, ktorý spája zábavu a vzdelávanie
a je pre deti pochopiteľný, praktický a interaktívny.

Licencované zahraničné metódy
Špecializovaní lektori

ktorí dokážu deti zaujať, motivovať k učeniu a vytvoria na hodinách živú a autentickú atmosféru

Licencované zahraničné metódy

Slová rodičov našich detských študentov

Kurzy sme si ako rodina zamilovali. Máme dve dievčatá a už je to 5.rok, čo sme súčasťou Empire. Cítime maximálny pokrok.

Andrea Slobodníková
rodič študenta

Syn začal mať problémy s angličtinou počas dištančnej výuky. Zvolili sme súkromné hodiny angličtiny. Syn sa extrémne zlepšil v známkach.

Radka N.
rodič študenta

Perfektne zvládnutá online výučba pre deti, skvelý prístup lektoriek. Obdivuhodné, že dokážu udržať detskú pozornosť a naučiť.

Ivana Lastomírska
rodič študenta

My sme maximálne spokojní so všetkými službami už celé roky a nikdy by sme nešli inam. Lektorky sú komunikatívne, s najvyššou úrovňou angličtiny, výborne pracujú s deťmi.

Erika Safkova
rodič študenta

Dcérka Soňa je veľmi spokojná s kurzom anglického jazyka a teší sa na ďalšie hodiny.

Ivona Furuczová
rodič študenta

S výučbou sme dlhodobo spokojní. Dcéra v jazyku napreduje. Už dvakrát získala ocenenie: Zlatá medaila v Englishstar. Hodiny sú zábavné, lektorka si pripraví vždy krátku hru alebo video.

Iva Danko
rodič študenta

Dcérka začala online výuku v Empire ako prváčka. Metodika výučby v Empire je naozaj podľa hesla "škola hrou". Teší sa na každú ďalšiu hodinu.

Peter Tegza
rodič študenta

Výučba na tejto škole ma veľmi baví, ľudia sú tam milí a priateľskí. Páči sa mi, že stále odchádzam s pocitom, že som sa naučila niečo nové.

Stupeňová Gabriela
rodič študenta

Pre mňa ako matku je dôležité správne investovať do vzdelania mojich detí a som rada, že som našla školu, ktorá spĺňa všetky predpoklady, ako im zabezpečiť kvalitnú výučbu, na ktorú sa moje deti vždy veľmi tešia. Ďakujem a teším sa na ďalšie roky s Vami.

Tokárová Zuzana
rodič študenta

Dcéra navštevuje online kurz nemeckého jazyka. Oceňujeme flexibilitu, čo sa týka termínov výuky a ich zmien. Vďaka lektorke si dcéra nemčinu obľúbila.

Slavomír Bača
rodič študenta

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za dcérinu prípravu na prijímačky, veľmi jej tieto hodiny pomohli v opakovaní aj naučení sa tém, ktoré na ZŠ ešte nepreberali.

Zuzana Szattlerová
rodič študenta

Chcem sa Vám dodatočne poďakovať za skvelý prístup a doučovanie Riška. Vďaka Vám tu slovenčinu chápe lepšie, čo bolo vidieť aj na výsledkoch na prijímacích skúškach, kde dostal viac bodov ako z matematiky :). Prijímacie skúšky na 8 ročné gymnázium Trebišovská, Košice Riško úspešne spravil. Ale bohužiaľ je veľký záujem, takže pre nedostatok miesta je neprijatý. Ale aj napriek tomu som veľmi rád, že napreduje a to aj vďaka Vám.

Ratvaj
rodič študenta
20
rokov s vami
20.000
spokojných
študentov
160
profi lektorov
3x
vlastné pobočky
60
partnerských centier
po celej SR a ČR
4x
rýchlejší progres