Referencie

Rastieme vďaka našim verným klientom. A ich spokojnosti, ktorú zdieľajú s ďalšími.

Až 70% nových klientov našich kurzov k nám chodí z odporúčaní tých existujúcich. Za takmer dve desaťročia existencie sme si vytvorili množstvo dlhodobých vzťahov s klientmi a vďaka nim sa neustále rozvíjame aj my.

Ktoré spoločnosti sú našimi spokojnými klientmi

mattoni
MetLife
logo accace
logo colonnade
logo colas slovakia
logo curaprox
logo dominion steelcon
logoelfa
logo eset
logo jtre
logo kuenz
logo rajo
logo st. nicolaus
logo swep
logo syntax
logo tatra banka
logo uniorg
logo vnet
logo winkler
logo zse

Čo o nás povedali naši klienti?

Vynikajúci prístup – vynikajúci lektori. Vždy vedia prispôsobiť hodiny podľa potrieb študenta, škola maximálne vychádza v ústrety v čomkoľvek.
firma KUNZ
Mária Sopková
Profesionálny prístup k zákazníkovi a vysoká flexibilita. Vysoko kvalifikovaní lektori s veľmi dobrým prístupom.
firma Syntax
Milan Stevkov
Metóda výučby mi veľmi vyhovovala a pomohla mi zdokonaliť sa v komunikácii. Vysoko hodnotím aj možnosť online výučby počas obdobia karantény.
firma Mattoni
Miroslav Šuľak
Online výučba angličtiny s Dianou prebieha nad moje očakávania. Dobre sme si na takúto formu výučby zvykli. Tempo aj obsah kurzu sú dobre nastavené.
firma ZSE
Lenka Kopčová
Vybrali sme si Empire, pretože okrem profesionálnej úrovne výučby poskytujú mimoriadnu flexibilitu výučbového procesu. Prispôsobia sa tempu, aktuálnym požiadavkám.
firma UNIORG Slovakia, s.r.o.
Michal Ondrus
S Empire spolupracujeme už niekoľko rokov. Škola pružne reaguje na naše požiadavky, taktiež pravidelne hodnotí úroveň znalostí našich zamestnancov.
firma SWEP Slovakia, s.r.o.
Adam Ivančo
Sme maximálne spokojní s ústretovosťou a profesionalitou vyučujúcich lektorov. Vrelo odporúčame ďalším firmám.
firma Winkler Slovakia, spol. s r.o.
Ing. Jozef Morťanik
S EMPIRE sme veľmi spokojní. Systém striedania lektorov považujeme za prínosný. Oceňujeme to, ako rýchlo a flexibilne zareagovali na pandemickú situáciu s ponukou online vyučovania.
firma Elfa
Ing. Iveta Zámečníková
Začiatkom r. 2020 sme rozbehli spoluprácu s Empire. Po niekoľkých mesiacoch nás covid situácia stopla. Na naše veľké potešenie škola zaviedla unikátny online systém výučby angličtiny priamo z pohodlia domovov.
firma Colonnade Insurance S.A
Ing. Renáta Kirchnerová
Kurzy sme si ako rodina zamilovali. Máme dve dievčatá a už je to 5.rok, čo sme súčasťou Empire. Cítime maximálny pokrok.
rodič študenta
Andrea Slobodníková
Syn začal mať problémy s angličtinou počas dištančnej výuky. Zvolili sme súkromné hodiny angličtiny. Syn sa extrémne zlepšil v známkach.
rodič študenta
Radka N.
Perfektne zvládnutá online výučba pre deti, skvelý prístup lektoriek. Obdivuhodné, že dokážu udržať detskú pozornosť a naučiť.
rodič študenta
Ivana Lastomírska
My sme maximálne spokojní so všetkými službami už celé roky a nikdy by sme nešli inam. Lektorky sú komunikatívne, s najvyššou úrovňou angličtiny, výborne pracujú s deťmi.
rodič študenta
Erika Safkova
Dcérka Soňa je veľmi spokojná s kurzom anglického jazyka a teší sa na ďalšie hodiny.
rodič študenta
Ivona Furuczová
S výučbou sme dlhodobo spokojní. Dcéra v jazyku napreduje. Už dvakrát získala ocenenie: Zlatá medaila v Englishstar. Hodiny sú zábavné, lektorka si pripraví vždy krátku hru alebo video.
rodič študenta
Iva Danko
Dcérka začala online výuku v Empire ako prváčka. Metodika výučby v Empire je naozaj podľa hesla "škola hrou". Teší sa na každú ďalšiu hodinu.
rodič študenta
Peter Tegza
Výučba na tejto škole ma veľmi baví, ľudia sú tam milí a priateľskí. Páči sa mi, že stále odchádzam s pocitom, že som sa naučila niečo nové.
rodič študenta
Stupeňová Gabriela
Pre mňa ako matku je dôležité správne investovať do vzdelania mojich detí a som rada, že som našla školu, ktorá spĺňa všetky predpoklady, ako im zabezpečiť kvalitnú výučbu, na ktorú sa moje deti vždy veľmi tešia. Ďakujem a teším sa na ďalšie roky s Vami.
rodič študenta
Tokárová Zuzana
Dcéra navštevuje online kurz nemeckého jazyka. Oceňujeme flexibilitu, čo sa týka termínov výuky a ich zmien. Vďaka lektorke si dcéra nemčinu obľúbila.
rodič študenta
Slavomír Bača
Vyhovuje mi malý počet študentov v skupinke, často sa dostanem k slovu a môžem si angličtinu precvičovať. Veľmi mi tiež vyhovuje striedanie lektorov, každý je iný, hodiny sú tak zaujímavejšie.
študentka
Veronika Jadroňová
Som veľmi spokojná, nemám nič, čo by som chcela vylepšiť. Lektori sa snažia a sú fakt dobrí v tom, čo robia.
študentka
Lenka Ďuricová
Výborný štýl výučby, oceňujem striedanie lektorov, sú to profesionáli, odporúčam všetkým, najmä začiatočníkom, ktorí majú zábrany hovoriť.
študentka
Karolína Friedová
Veľmi dobrá jazyková škola. Lektori sú na vysokej odbornej úrovni, prostredie je pekné, komunikácia je ústretová. Najviac sa mi páči vyučovanie v priateľskej atmosfére.
študentka
Janette Belová
Hodiny angličtiny v Empire sa mi páčia. Užívam si, že som sama a mám všetku pozornosť učiteľa. Individuálne hodiny sú síce drahšie, ale skutočne sa to oplatí.
študentka
Ivana Katreničová
Osobne som s touto jazykovou školou veľmi spokojný. Je tam výborný štýl výučby, veľké plus je striedanie lektorov.
študent
Lukáš Pavur
Výučba angličtiny je na profesionálnej úrovni, či už prezenčnou, alebo aj dištančnou formou. Veľkou výhodou je striedanie lektorov.
študent
Štefan Levoča
Riešia výučbu aj online, čiže fungujú stále. Veľmi nám to pomohlo po psychickej stránke mať zmysluplnú činnosť. Vrelo odporúčam, majú to dobre vymyslené v tom, že striedajú lektorov.
študent
Radek Jakoby
Vynikajúci koncept – prejdenie tých najdôležitejších informácií za 3 hodiny. Lektor bol dynamický, mal skúsenosť a hlavne dokázal na študentov preniesť všetky poznatky – v čom mu asi vynikajúco pomohla prehľadná štruktúra a metodika materiálov.
firma BizBuilders
Michal Mackov
Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za dcérinu prípravu na prijímačky, veľmi jej tieto hodiny pomohli v opakovaní aj naučení sa tém, ktoré na ZŠ ešte nepreberali.
rodič študenta
Zuzana Szattlerová
Quickskill tréning v oblasti Task Managementu som absolvovala osobne spolu s kolegami a môžem ho len odporučiť. Školenie nebolo zbytočne natiahnuté a tie 4 hodiny boli využité na maximum. Okrem praktických rád sme si odniesli aj materiály, vďaka ktorým sa vieme k téme kedykoľvek vrátiť.
Business Lease Slovakia s.r.o
Martina
20
rokov s vami
20.000
spokojných
študentov
160
profi lektorov
3x
vlastné pobočky
60
partnerských centier
po celej SR a ČR
4x
rýchlejší progres