Úvodná strana / O nás

Referencie

Povedali o nás

Od svojho vzniku naša spoločnosť patrí k „referenčným“ firmám. Za 18 rokov existencie sme si vytvorili množstvo dlhodobých klientov, ktorí sú s našimi službami spokojní a vďaka nim sa neustále rozvíjame aj my.

Dlhoročné skúsenosti a nadštandardná kvalita služieb nám priniesla množstvo dlhodobých vzťahov založených na napĺňaní individuálnych potrieb.

Čo o nás povedali naši klienti?

"Čas letí ako orol, a len teraz som si uvedomil, keď som už týždeň v Štátoch, že by sa patrilo minimálne poďakovať všetkým mojim lektorom za trpezlivosť a snahu aby ma naučili jazyk, ktorý mi doteraz chýbal asi najviac.  Keď človek stratí komplexy a začne hovoriť daným jazykom, je to fantastický pocit voľnosti a slobody v cudzine. Teraz som v Dallase, komunikujem s ľuďmi z rôznych krajín a svetadielov bez väčších problémov. Tak ešte raz ďakujem celému teamu Empire za všetko."

Ladislav Tóth, individuálna výučba

 

suvadova

„Rozprávam viac než lektor. A to ma baví!“

 EMPIRE navštevujem takmer pol roka a možem povedať, že metóda ako taká a najmä fantastickí lektori mi postupne pomahajú odbúravať strach z rozprávania.

Výučba v EMPIRE je pre mňa jednoducho skvelá aj v tom, že mi lektor počas lekcií nedovolí, aby som bola myšlienkami niekde inde, čo sa mi na iných kurzoch stávalo veľmi často. Som jednoducho ,,in the moment“ a to je dnes vzácne.

Andrea Šuvadová, moderátorka spravodajstva Televízie TA3

 

Beáta murková

"Sú to moje 4 hodinky v týždni, na ktoré sa vždy teším"

Hodiny angličtiny v Empire navštevujem v Košiciach od otvorenia pobočky a musím skonštatovať, že sú to 4 hodiny v týždni, na ktoré sa vždy teším, nikdy nejdem do školy s obavami, skôr naopak.

Metóda, ktorou sa vyučuje v jazykovej škole Empire bola a je pre mňa veľmi dobrou voľbou a odporúčam ju všetkým, ktorí podobne ako ja mali , resp. majú podobné problémy s učením sa nového jazyka.

Ing. Beáta Murková, majiteľka pivovaru GOLEM

 

Eva kováčová

"S úsmevom na tvári sa všetci dokážu uvoľniť"

Moja osobná skúsenosť s jazykovou školou Empire je skutočne len tá najlepšia. Prvýkrát som ich navštívila už pri ich etablovaní sa na Slovensku. Videla som tento kurz a túto školu ako poslednú šancu pre odstránenie „bloku“ a strachu pred komunikáciou v angličtine. Skutočnosť ďaleko prevýšila moje očakávanie a bola to tá najsprávnejšia voľba.

Ing. Eva Kováčová, výkonná riaditeľka Ligy proti rakovine 

 

Naši spokojní firemní klienti

Pre kompletné firemné referencie prosím navštív sekciu firemnej výučby.
Alebo si rovno pozri naše firemné programy. 

JAZYKY JEDINE S EMPIRE

15 rokov na trhu vzdelávania
viac ako 10 000 spokojných študentov
160 skúsených lektorov
licencovaná Direct Method
moderné priestory
Logo BRATISLAVA

myhive Tower 1
Vajnorská 100/A
0908/255285

Office@empire-skola.sk
Logo KOŠICE

Kováčska 28
0905/550017

Office_ke@empire-skola.sk
Logo Ďalšie mestá Viac info