Úvodná strana

Rýchle a úderné soft skills kurzy - pre verejnosť

QuickSkills

Potrebuješ poradiť? Napíš nám


Tiež máš skúsenosť s „vyhasínaním“ vedomostí a zručností zo školení? Uvedomuješ si, že účastníci manažérskych kurzov rýchlo zabúdajú získané znalosti a nadobudnuté zručnosti sú zotrvačnosťou nahradzované pôvodnými návykmi. To je úplne v súlade so súčasnými vedeckými poznatkami.

 
Náš produkt QuickSkills cieli práve na tento problém.
 • Jednotlivé moduly pracujú s najčastejšími témami manažérskych školení. Nechcú prinášať ďalšie pohľady na dané témy, ale zakotviť „best practice“ - overené, účinné postupy. Vychádzame z predpokladu, že účastníci už majú základné znalosti, napríklad vedia, čo obsahuje negatívna spätná väzba. Účelom modulu je potom v krátkosti túto informáciu zopakovať a na konkrétnych cvičeniach ju pretrénovať.
Prínos pre účastníka QuickSkills:
 • naučíš sa jasný a konkrétny návod a vieš ho okamžite použiť v praxi
 • zorientuješ sa v problematike
 • oživíš si zabudnuté vedomosti
 • odstrániš zbytočný strach/stres z neznámeho vďaka rozoberaniu situácie, príčin a následkov
 • nové zručnosti sa naučíš iba za pol dňa
Moduly

V súčasnej dobe máme v ponuke nasledujúce moduly:

 

Najefektívnejší je krátky a opakovaný tréning

 • Jednou z príčin neúspešného vzdelávania je vyhasnutie naučených znalostí a zručností. Moderné výskumy (Wiseheartová a Paschler, 2008) presvedčivo ukazujú, že pre zakotvenie zručností je výhodná metóda krátkych a nepravidelných opakovaní. Inými slovami, tréning by mal mať skôr formu krátkych intervencií v rôznom časovom odstupe

 • A práve preto sme vyvinuli QuickSkills - krátke a úderné tréningy, vďaka ktorým si osvojíš zručnosť už za pol dňa. Poldňové tréningy a ich "upgrady" je potom možné opakovať omnoho jednoduchšie ako 2-denné kurzy.
   

  QS_Graf krivka_SK

Východiská

 • Odbornú časť modulov vyvinul Tomáš Vašák. Takmer dvadsať rokov praxe manažérskeho vzdelávania v mnohých firmách na jednej strane a spolupráce s českými i európskymi inštitúciami a univerzitami na strane druhej mu umožnili vytvoriť unikátne programy. Praktický prístup spolu s akademickým zázemím vytvárajú vysoko profesionálny produkt.

 • „Možnosť využiť dynamickú metódu tréningu QuickSkills v manažérskych zručnostiach je podľa mňa chýbajúci spojovací článok medzi soft skills tréningami a ich praktickým využitím účastníkmi. Súčasná úroveň manažérskej populácie a znalosť základných postupov jednoducho umožňuje zariadiť vyššiu rýchlosť rozvoja.“ Tomáš Vašák

JAZYKY JEDINE S EMPIRE

15 rokov na trhu vzdelávania
viac ako 10 000 spokojných študentov
160 skúsených lektorov
licencovaná Direct Method
moderné priestory
Logo BRATISLAVA

myhive Tower 1
Vajnorská 100/A
0908/255285

Office@empire-skola.sk
Logo KOŠICE

Kováčska 28
0905/550017

Office_ke@empire-skola.sk
Logo Ďalšie mestá Viac info