Úvodná strana / Pre Firmy

Rýchle a úderné soft skills kurzy

QuickSkills

Potrebujete poradiť? Napíšte nám


Tiež máte skúsenosť s „vyhasínaním“ vedomostí a zručností zo školení? Uvedomujete si, že účastníci manažérskych kurzov rýchlo zabúdajú získané znalosti a nadobudnuté zručnosti sú zotrvačnosťou nahradzované pôvodnými návykmi. To je úplne v súlade so súčasnými vedeckými poznatkami.

 
Náš produkt QuickSkills cieli práve na tento problém.
 • Jednotlivé moduly pracujú s najčastejšími témami manažérskych školení. Nechcú prinášať ďalšie pohľady na dané témy, ale zakotviť „best practice“ - overené, účinné postupy. Vychádzame z predpokladu, že účastníci už majú základné znalosti, napríklad vedia, čo obsahuje negatívna spätná väzba. Účelom modulu je potom v krátkosti túto informáciu zopakovať a na konkrétnych cvičeniach ju pretrénovať.
Prínos pre účastníkov QuickSkills
 • naučia sa jasný a konkrétny návod a vedia ho okamžite použiť v praxi
 • zorientujú sa v problematike
 • oživia si zabudnuté vedomosti
 • odstránia zbytočný strach/stres z neznámeho vďaka rozoberaniu situácie, príčin a následkov
 • nové zručnosti sa naučia iba za pol dňa
Moduly

V súčasnej dobe máme v ponuke nasledujúce moduly:

Najefektívnejší je krátky a opakovaný tréning

 • Jednou z príčin neúspešného vzdelávania je vyhasnutie naučených znalostí a zručností. Moderné výskumy (Wiseheartová a Paschler, 2008) presvedčivo ukazujú, že pre zakotvenie zručností je výhodná metóda krátkych a nepravidelných opakovaní. Inými slovami, tréning by mal mať skôr formu krátkych intervencií v rôznom časovom odstupe

 • A práve preto sme vyvinuli QuickSkills - krátke a úderné tréningy, vďaka ktorým si účastníci osvoja zručnosť už za pol dňa. Poldňové tréningy a ich "upgrady" je potom možné opakovať omnoho jednoduchšie ako 2-denné kurzy.
   

  QS_Graf krivka_SK

Východiská

 • Odbornú časť modulov vyvinul Tomáš Vašák. Takmer dvadsať rokov praxe manažérskeho vzdelávania v mnohých firmách na jednej strane a spolupráce s českými i európskymi inštitúciami a univerzitami na strane druhej mu umožnili vytvoriť unikátne programy. Praktický prístup spolu s akademickým zázemím vytvárajú vysoko profesionálny produkt.

 • „Možnosť využiť dynamickú metódu tréningu QuickSkills v manažérskych zručnostiach je podľa mňa chýbajúci spojovací článok medzi soft skills tréningami a ich praktickým využitím účastníkmi. Súčasná úroveň manažérskej populácie a znalosť základných postupov jednoducho umožňuje zariadiť vyššiu rýchlosť rozvoja.“ Tomáš Vašák

JAZYKY JEDINE S EMPIRE

15 rokov na trhu vzdelávania
viac ako 10 000 spokojných študentov
160 skúsených lektorov
licencovaná Direct Method
moderné priestory
Logo BRATISLAVA

myhive Tower 1
Vajnorská 100/A
0908/255285

Office@empire-skola.sk
Logo KOŠICE

Kováčska 28
0905/550017

Office_ke@empire-skola.sk
Logo Ďalšie mestá Viac info

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií