Úvodná strana

Profesia days

profesiadays

Otestovanie jazykovej úrovne na Profesia days Košice

Dnešný trh práce ponúka takmer v každom odvetví pracovné pozície, ktoré si vyžadujú znalosti aspoň jedného svetového jazyka. Najčastejšie je to angličtina a nemčina.

Jazykový kurz, či prípravu na pracovný pohovor v cudzom jazyku v EMPIRE absolvovali už desiatky študentov, ktorí potom svoju prácu aj vďaka jazykovým zručnostiam aj získali.

Navštívte nás a my Vám poradíme, na čo by ste sa pri štúdiu jazykov mali zamerať. Odhalíme Vám vaše silné a slabé stránky, prezradíme, ako si vylepšiť životopis, ale aj to, ako zaujať na pohovore, aj ako si vybrať správny jazykový kurz tak, aby ste získali prácu Vašich snov čím skôr.

Pre záujemcov o prácu sme pripravili:

• Online testovanie v anglickom a nemeckom jazyku. Možnosť získania certifikátu o dosiahnutej jazykovej úrovni podľa SERR (Spoločného európskeho referenčného rámca pre jazyky). Otestuj sa z domu a certifikát si vyzdvihneš na veľtrhu.
  • Testovanie v anglickom a nemeckom jazyku priamo na veľtrhu Profesia Days a vystavenie certifikátu.
  • Poradenstvo v oblasti prípravy anglického a nemeckého životopisu a motivačného listu. Priprav si svoj životopis a motivačný list a my Ti ho Počas Profesia Days skontrolujeme a poradíme Ti, ako ich môžeš vylepšiť.
  • Poradenstvo pri voľbe vhodného jazykového kurzu.
  • Poradenstvo o efektívnom učení sa cudzieho jazyka.
  • ZĽAVA na KURZ pri registrácii na mieste

Otestuj si úroveň jazykových zručností a príď k nám pripravený ...

Výsledok testu ti bude doručený mailom.  V našom stánku na veľtrhu Profesia Days v  Košiciach  ti tvoju aktuálnu jazykovú úroveň doložíme aj našim potvrdením.