Online videokurzy - dospelí

Užívaj si učenie sám a vlastným tempom. V pokoji a pohodlí a kedykoľvek sa ti práve bude chcieť.

Naše inovatívne „edutainment“ videokurzy v sebe dokonale spájajú zábavu aj vzdelávanie. Sú zostavené vždy na jednu celú tému a celým kurzom ťa vedú pozitívne naladení lektori. Tí ťa budú nielen zabávať, ale najmä učiť cudzí jazyk, vťahovať do deja, zaujímavo zapájať a dokonca aj testovať. Neveríš? Klikni a vyskúšaj.

V mobile, laptope aj na počítači

Inovatívne videokurzy sme zostavili v kooperácii s platformou Skillmea, na ktorej si ich môžeš vyskúšať aj zakúpiť. Fičia na každom zo zariadení ktoré bežne používaš. Obsahujú rôzne typy cvičení a sú zostavené interaktívnou formou, aby ťa ich pozeranie bavilo. Ale najmä aby si napredoval v praktických zručnostiach, ktoré dokážeš použiť v bežnom živote. Prvý z nich, ktorý je už pre teba dostupný je zameraný na prezentáciu v angličtine

Čo v kurze zažiješ a získaš?

  • Zábavný a inovatívny spôsob vzdelávania
  • Vzdelanie v konkrétnej téme v cudzom jazyku
  • 24/7 prístup k online videám
  • Interaktívny spôsob výučby, ktorý ťa doslova vtiahne
  • Rýchle osvojenie si praktických poznatkov a fráz
  • Dostupnosť na viacerých zariadeniach
  • Napredovanie, ktoré ťa bude baviť

Benefity našich online videí

Zábavná metodika

Zábavný spôsob

forma výučby, ktorá ťa udrží sústredeného

Špecializovaní lektori

Hravé učenie

sleduješ videá a prirodzene sa posúvaš

Overená metodika

Overená metodika

kurzy sú zostavené prehľadne a štruktúrovane

Talentovaní lektori

Talentovaní lektori

ktorí ťa vo videách naučia kopec poznatkov