Online videokurzy - dospelí

Užívaj si učenie sám a vlastným tempom. V kľude a pohodlí a kedykoľvek sa ti práve bude chcieť.

Naše inovatívne „edutainment“ videokurzy v sebe dokonale spájajú zábavu aj vzdelávanie. Sú zostavené vždy na jednu celú tému a celým kurzom ťa vedú pozitívne naladení lektori. Tí ťa budú nielen zabávať, ale najmä učiť cudzí jazyk, vťahovať do deja, zaujímavo zapájať a dokonca aj testovať. Neveríš? Klikni a vyskúšaj.

V mobile, laptope aj na počítači

Naše online videá fičia na každom zo zariadení ktoré bežne používaš. Obsahujú rôzne typy cvičení, úloh a interaktívnych aktivít, aby si napredoval. Keďže vychádzajú z priamej metódy, zohľadňujú prirodzený spôsob výučby jazyka: začneš s počúvaním a postupne prejdeš k písaniu. Aj preto si rovnomerne osvojíš všetky 4 kľúčové zručnosti: počúvanie, rozprávanie, čítanie aj písanie. Ale najmä si osvojíš prirodzený spôsob komunikácie.

Čo v kurze zažiješ a získaš?

  • Zábavný a inovatívny spôsob vzdelávania
  • Vzdelanie v konkrétnej téme v cudzom jazyku
  • 24/7 prístup k online videám
  • Interaktívny spôsob výučby, ktorý ťa doslova vtiahne
  • Rýchle osvojenie si praktických poznatkov a fráz
  • Dostupnosť na viacerých zariadeniach
  • Napredovanie ktoré ťa bude baviť

Benefity našich online videí

Ikona Pantheon

Zábavná metodika

forma výučby ktorá ťa udrží sústredeného

Ikona lidi a tabule

Hravé učenie

sleduješ videá a prirodzene sa posúvaš

Ikona lidi a bubliny

Overená metodika

kurzy sú zostavené prehľadne a štruktúrovane

Ikona pohar

Talentovaní lektori

ktorí ťa vo videách naučia kopec poznatkov