Online jazykové kurzy pre deti

Nech sú vaše deti kdekoľvek, do našich online jazykových kurzov sa vždy radi zapoja. A napredovať budú rýchlo a s radosťou.

Online kurzy pre deti sme nastavili tak, aby boli maximálne interaktívne, šťavnaté, zábavné a hlavne deti bavili. Sprevádzať ich bude živý lektor, ktorý celú hodinu vedie a moderuje. Deti sa tak budú cítiť ako v reálnej triede a pokiaľ si zvolíte skupinovú formu, budú v interakcii aj s ďalšími spolužiakmi.

Virtuálna trieda. Reálni učitelia. Skutočné výsledky.

Online jazykové kurzy pre deti v EMPIRE realizujeme ako virtuálne triedy. Deti tak zažijú hodinu angličtiny, nemčiny alebo iného jazyka priamo vo svojom laptope, a to so živým lektorom. Ten vedie hodinu presne tak ako v reálnej jazykovke – vysvetľuje, píše na online tabuľu a vedie s deckami interaktívnu komunikáciu.

Ako vyzerá online výučba jazykov online pre deti?

Špecializovaní lektori
Trénovaní na výučbu detí vďaka, ktorým
je výučba motivujúca
Interaktívne hodiny
Hodiny majú „šťavu“ aj vo virtuálnej
podobe a budú deti baviť
Online metodika
Špeciálne upravená pre digitálne
prostredie a pre dokonalý zážitok
Rýchlosť a zábava
Deti sa učia hrou a napredujú preto
naozaj rýchlo a prirodzene
Online platforma
Prostredie, v ktorom celá výučba beží
plynulo a bezbolestne
Reálne skúsenosti
Cez online kurzy učíme tisíce študentov
po celom Slovensku

Vyberte si vhodný online kurz pre deti

Jazyk
Miesto

Slová rodičov našich detských študentov

Kurzy sme si ako rodina zamilovali. Máme dve dievčatá a už je to 5rok čo sme súčasťou Empire. Cítime maximálny pokrok.

Andrea Slobodníková
študentka

Syn začal mať problémy s angličtinou počas dištančnej výuky. Zvolili sme súkromné hodiny angličtiny. Syn sa extrémne zlepšil v známkach.

Radka N.
študentka

Perfektne zvládnutá online výučba pre deti, skvelý prístup lektoriek. Obdivuhodné, že dokážu udržať detskú pozornosť a naučiť.

Ivana Lastomírska
študentka

My sme maximálne spokojní so všetkými službami už celé roky a nikdy by sme nešli inam. Lektorky sú komunikatívne, s najvyššou úrovňou angličtiny, výborne pracujú s deťmi.

Erika Safkova
študentka

Dcérka Soňa je veľmi spokojná s kurzom anglického jazyka a teší sa na ďalšie hodiny.

Ivona Furuczová
študentka

S výučbou sme dlhodobo spokojní. Dcéra v jazyku napreduje. Už dva krát získala ocenenie: Zlatá medaila v Englishstar. Hodiny sú zábavné, lektorka si pripraví vždy krátku hru alebo video.

Iva Danko
študentka

Dcérka začala online výuku v Empire ako prváčka. Metodika výučby v Empire je naozaj podľa hesla "škola hrou". Teší sa na každú ďalšiu hodinu.

Peter Tegza
študent

Výučba na tejto škole ma veľmi baví, ľudia sú tam milí a priateľskí. Páči sa mi, že stále odchádzam s pocitom, že som sa naučila niečo nové.

Stupeňová Gabriela
študentka

Pre mňa ako matku je dôležité správne investovať do vzdelania mojich detí a som rada, že som našla školu, ktorá spĺňa všetky predpoklady ako im zabezpečiť kvalitnú výučbu, na ktorú sa moje deti vždy veľmi tešia. Ďakujem a teším sa na ďalšie roky s Vami.

Tokárová Zuzana
študentka

Dcéra navštevuje online kurz nemeckého jazyka. Oceňujeme flexibilitu, čo sa týka termínov výuky a ich zmien.Vďaka lektorke si dcéra nemčinu obľúbila.

Slavomír Bača
študent

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za dcérinu prípravu na prijímačky, veľmi jej tieto hodiny pomohli v opakovaní aj naučení sa tém, ktoré na ZŠ ešte nepreberali. Ďakujeme za vysoko profesionálny prístup z hľadiska organizácie kurzu aj za vytvorenie príjemného online prostredia bez stresu a zrozumiteľnú výučbu. Želám Vám veľa rovnako spokojných žiakov a rodičov.

Zuzana Szattlerová
študentka