Nemčina pre deti

Po nemecky a v nemčine už od prvej hodiny.

To je podľa nás recept, ako sa nemčinu naozaj naučiť. Interaktívna metodika Direktes Deutch zaručí, že deti sa bez problémov rozrozprávajú a entuziastickí lektori ich podržia v motivácii a chuti napredovať.

Vyberte si vhodný kurz nemčiny pre deti

Typ kurzu
×
Miesto
×
osobne / online
×

Ako vyzerá výučba

Dynamické hodiny
Výučba má spád a rytmus a je pre deti motivujúca
Komunikácia a rozprávanie
Lektori prirodzene vťahujú deti do diania,
a tým znižujú ich bariéru rozprávať
Bilingválne prostredie
Vytvárame a simulujeme dvojjazyčné
prostredie, a preto sa deti učia jazyk
úplne prirodzene
Entuziastickí lektori
Špecializovaní lektori na prácu
s deťmi podporujú ich motiváciu
a chuť učiť sa
Rýchle výsledky
Hodiny deti bavia, vďaka čomu napredujú rýchlejšie
Motivujúce prostredie
Naše moderné pobočky deti doslova
vtiahnu do učenia

Slová rodičov našich detských študentov

Kurzy sme si ako rodina zamilovali. Máme dve dievčatá a už je to 5.rok, čo sme súčasťou Empire. Cítime maximálny pokrok.

Andrea Slobodníková
rodič študenta

Syn začal mať problémy s angličtinou počas dištančnej výuky. Zvolili sme súkromné hodiny angličtiny. Syn sa extrémne zlepšil v známkach.

Radka N.
rodič študenta

Perfektne zvládnutá online výučba pre deti, skvelý prístup lektoriek. Obdivuhodné, že dokážu udržať detskú pozornosť a naučiť.

Ivana Lastomírska
rodič študenta

My sme maximálne spokojní so všetkými službami už celé roky a nikdy by sme nešli inam. Lektorky sú komunikatívne, s najvyššou úrovňou angličtiny, výborne pracujú s deťmi.

Erika Safkova
rodič študenta

Dcérka Soňa je veľmi spokojná s kurzom anglického jazyka a teší sa na ďalšie hodiny.

Ivona Furuczová
rodič študenta

S výučbou sme dlhodobo spokojní. Dcéra v jazyku napreduje. Už dvakrát získala ocenenie: Zlatá medaila v Englishstar. Hodiny sú zábavné, lektorka si pripraví vždy krátku hru alebo video.

Iva Danko
rodič študenta

Dcérka začala online výuku v Empire ako prváčka. Metodika výučby v Empire je naozaj podľa hesla "škola hrou". Teší sa na každú ďalšiu hodinu.

Peter Tegza
rodič študenta

Výučba na tejto škole ma veľmi baví, ľudia sú tam milí a priateľskí. Páči sa mi, že stále odchádzam s pocitom, že som sa naučila niečo nové.

Stupeňová Gabriela
rodič študenta

Pre mňa ako matku je dôležité správne investovať do vzdelania mojich detí a som rada, že som našla školu, ktorá spĺňa všetky predpoklady, ako im zabezpečiť kvalitnú výučbu, na ktorú sa moje deti vždy veľmi tešia. Ďakujem a teším sa na ďalšie roky s Vami.

Tokárová Zuzana
rodič študenta

Dcéra navštevuje online kurz nemeckého jazyka. Oceňujeme flexibilitu, čo sa týka termínov výuky a ich zmien. Vďaka lektorke si dcéra nemčinu obľúbila.

Slavomír Bača
rodič študenta

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za dcérinu prípravu na prijímačky, veľmi jej tieto hodiny pomohli v opakovaní aj naučení sa tém, ktoré na ZŠ ešte nepreberali.

Zuzana Szattlerová
rodič študenta