Metodika

Inovatívny metodický
prístup – edutainment

Edutainment znamená spojenie slov „education“ (vzdelávanie) a „entertainment“ (zábava).

A práve na tomto princípe sú založené všetky naše metódy. Výsledkom je výučba, ktorá študentov vtiahne, zapojí a motivuje. A keď ich to baví, napredujú naozaj rýchlo.

Edutainment – spájanie sveta zábavy a vzdelávania

Spojenie hry a výučby
spájanie hravosti a edukácie tak, aby to študenta bavilo
Interaktivita
žiadne poučky a teórie. Skúšanie a zážitok na vlastnej koži.
Špecializovaní lektori
dokážu študenta zapojiť, motivovať a vtiahnuť do deja
Efektivita
hodiny ubiehajú rýchlo ako po masle a študent dokáže absorbovať naozaj veľa informácií
Praktickosť
získané zručnosti dokáže študent používať okamžite
Rýchlosť napredovania
keď ťa niečo baví, učíš sa to rýchlejšie a prirodzenejšie
Zábavnejšia výučba
Viac interakcie
Rýchlejší progres

Edutainment licencované metódy

Direct language Lab

Edutainment licencované metódy
Prepracovaný zahraničný systém výučby cudzích jazykov, dnes dostupný vo viac ako 25 krajinách sveta. Túto metodiku sme ako prvá škola úspešne uviedli na slovenský a český trh na základe exkluzívnej licencie.

Ide o priamu metódu výučby cudzích jazykov, pričom odlišujúcim prvkom je simulovanie cudzojazyčného prostredia, v ktorom sú študenti nútení rozprávať až 6x častejšie ako pri tradičných metódach.

Výsledkom je odbúranie strachu z rozprávania, získanie potrebného sebavedomia a oveľa lepšie porozumenie hovorenému cudziemu jazyku. Týmto spôsobom vyučujeme všetky svetové jazyky, pričom súčasťou sú vyladené fyzické aj elektronické výučbové materiály pre študentov.

Wattsenglish and WOWenglish

Edutainment licencované metódy
Britská metodika pre výučbu detí od 3 do 14 rokov od najpopulárnejšieho anglického učiteľa žijúceho v ČR – Steva Wattsa. Jedinečný systém, ktorý okrem samotnej metodiky výučby dnes obsahuje množstvo online materiálov, ktoré deti poznajú po celom svete, keďže Steve sa stal jedným z najpopulárnejších detských youtuberov.

Systém výučby je založený na priamom zážitku dvojjazyčného prostredia, ktoré je pre deti veľmi prirodzené a učia sa cudzí jazyk presne ako svoj materinský. Metodika je do detailu prepracovaná, obsahuje učebnice, DVD a prístup do online zóny pre každú vekovú kategóriu. Výsledkom je, že deti sa učia s nadšením a napredujú naozaj rýchlo.

QuickSkills

Edutainment licencované metódy
Inovatívny spôsob výučby vybraných mäkkých zručností (soft skills) založený na výbere tých najpraktickejších poznatkov pre zvládnutie konkrétnej zručnosti. Vďaka tomu sa študenti naučia 80 % poznatkov iba za 20 % času oproti iným metódam.

Metodika je postavená na princípe minimálnej nevyhnutnej teórie a čo najväčšieho objemu praktických cvičení ku každej téme. Postupy sú zostavené na základe dlhodobej praxe tvorcov so soft-skills tréningami a prispôsobené do podoby 3-hodinových intenzívnych tréningov. Aj preto sú hodiny veľmi dynamické, interaktívne a študenti sa učia priamo skúšaním v praxi cez situačné hry a simulácie. Pre každú tému je zostavený prehľadný a praktický učebný materiál pre študentov.

Slová našich spokojných klientov

Vyhovuje mi malý počet študentov v skupinke, často sa dostanem k slovu a môžem si angličtinu precvičovať. Veľmi mi tiež vyhovuje striedanie lektorov, každý je iný, hodiny sú tak zaujímavejšie.

Veronika Jadroňová
študentka

Vynikajúci prístup – vynikajúci lektori. Vždy vedia prispôsobiť hodiny podľa potrieb študenta, škola maximálne vychádza v ústrety v čomkoľvek.

Mária Sopková
firma KUNZ

Som veľmi spokojná, nemám nič, čo by som chcela vylepšiť. Lektori sa snažia a sú fakt dobrí v tom, čo robia.

Lenka Ďuricová
študentka

Výborný štýl výučby, oceňujem striedanie lektorov, sú to profesionáli, odporúčam všetkým, najmä začiatočníkom, ktorí majú zábrany hovoriť.

Karolína Friedová
študentka

Veľmi dobrá jazyková škola. Lektori sú na vysokej odbornej úrovni, prostredie je pekné, komunikácia je ústretová. Najviac sa mi páči vyučovanie v priateľskej atmosfére.

Janette Belová
študentka

Profesionálny prístup k zákazníkovi a vysoká flexibilita. Vysoko kvalifikovaní lektori s veľmi dobrým prístupom.

Milan Stevkov
firma Syntax

Metóda výučby mi veľmi vyhovovala a pomohla mi zdokonaliť sa v komunikácii. Vysoko hodnotím aj možnosť online výučby počas obdobia karantény.

Miroslav Šuľak
firma Mattoni
20
rokov s vami
20.000
spokojných
študentov
160
profi lektorov
3x
vlastné pobočky
60
partnerských centier
po celej SR a ČR
4x
rýchlejší progres