Úvodná strana / Pre Firmy

Ponuka jazykových programov LETO 2017

LETNÝ BALÍK ŠPECIÁL

• 4 hodiny (1 téma)
  • 10 hodín + 1 zadarmo (max. 2 témy)

Ponúkame nasledovné možnosti obsahu/zamerania:

1. Business Vocabulary in Use – konverzačné precvičenie základnej terminológie z oblasti obchodnej angličtiny, možnosť voľby tematických celkov (kurz pre študentov, ktorí nemajú Business English).

2. Telephoning in English – zahájenie a ukončenie hovoru (zdvorilostné frázy), zanechávanie a preberanie odkazov, získavanie info po telefóne (tzv. inquiries), dohadovanie si stretnutí, konferenčné hovory a pod.
  3. Emailing – otvorenie a ukončenie emailu (zdvorilostné frázy), sťažnosti a odpovede na ne, získavanie a poskytovanie informácií, dohadovanie si stretnutí a pod.
  4. Travel in English – praktické precvičenie komunikačných situácií na dovolenke alebo na cestách (letisko, komunikácia v hoteli, ako sa opýtať na cestu, v obchode, u doktora a pod.).
  5. Food – osvojenie si slovnej zásoby a komunikácie na túto chutnú tému (druhy a súčasti jedál, potraviny, komunikácia v reštaurácii, recepty, varenie a pod.).

6. Sport – osvojenie si slovnej zásoby a precvičenie konverzačných zručností v kontexte bežných športov (hokej, futbal, tenis, lyžovanie, plávanie a pod.), v prípade záujmu možnosť hodín priamo na ihrisku (cena za prenájom ihriska/kurtu, športové vybavenie a iné poplatky nie sú zahrnuté v cene kurzu).

7. Art – osvojenie si slovnej zásoby a konverzácia na témy z oblasti umenia (hudba, tanec, výtvarné umenie, divadlo a pod.).

8. Sci-Tech – osvojenie si slovnej zásoby a konverzácia na témy z oblasti vedy a techniky.
  9. Current Affairs – konverzačný kurz zameraný na aktuality a súčasné dianie na Slovensku a vo svete, ako zdroj budú využívané články z tlače a videá zo spravodajských internetových portálov.

Jeden alebo dvaja pridelení lektori (podľa frekvencie hodín) alebo aj možnosť rotácie (každú hodinu iný lektor).

NATIVE SPEAKER – EXTRA BENEFIT POČAS LETA BEZ ZMENY CENY.

Native speaker zaradený do prebiehajúcej výučby na prestriedanie.

HOLIDAY CONTENT

Špeciálne témy na letnú výučbu – úprava metodiky vášho kurzu, aby nevymeškali plánované učivo tí, čo majú voľno, ale ostatní môžu pokračovať v špeciálnom letnom režime: (pre A1, A2, B1)

Rôzne možnosti špeciálnych tém podľa záujmu a dohody: Travel English, Business language skills: Writing / Emailing, Telephoning / Confcall, Business Vocabulary + ostatné témy: Food, Sport, Art, Sci-Tech, Current Affairs

LETNÝ REFRESH

- udržiavací kurz

- znížená intenzita vášho kurzu; precvičovanie slovíčok a gramatiky

V prípade záujmu o letné programy pre firmy nás, prosím, kontaktujte.