GARANCIA KVALITY

Investícia do vzdelania sa zúročí len vtedy, keď dokáže garantovať dosiahnutie želaných výsledkov. Ako to robíme my?

• Inovatívne metódy

Pri výučbe používame svetovo uznávané licencované metódy preverené tisíckami odučených hodín. Okrem toho, že zaručujú rýchly progres, sú zábavné a nenudia.

• Progresívni lektori

Starostlivý výber lektorov a rad špeciálnych školení ručí za to, že sa lektor dostane na reálnu hodinu až keď sme si 100% istí, že spĺňa naše náročné kritéria a dokáže podať špičkový výkon k plnej spokojnosti klientov.

• Nezávislý monitoring

Kvalita výučby je neustále monitorovaná dôslednou metodickou kontrolou. Dlhoročné skúsenosti nášho zahraničného partnera ručia za funkčnú výučbu a vysoký štandard.

• Akreditácia kurzov

Úroveň našich kurzov garantuje aj akreditácia Ministerstvom školstva SR a príprava študentov na medzinárodne uznávané certifikáty PET a FCE.

• Členstvo v medzinárodnej asociácii

Sme členom medzinárodnej siete jazykových škôl používajúcich systém Direct method for English. Vďaka tomuto partnerstvu máme neustály prístup k svetovým inováciám, najnovším trendom výučby a overené know-how 140 škôl v 7 krajinách sveta.

• Lojalita klientov

Čo viac dokáže garantovať kvalitu ako spokojnosť klientov? Stačia len dva fakty: Až 80% našich študentov nám prejavuje vernosť. A väčšina nových klientov prichádza na odporúčanie našich súčasných študentov. Sú to pre nás tie najcennejšie signály spokojnosti klientov.