Denné tábory pre deti

Hrať sa a pritom sa aj niečo zmysluplné naučiť počas celého dňa.

Ak hľadáte zmysluplné využitie času vašich detí počas prázdnin, skúste koncept denných táborov. Tie naše ich nielen zabavia, ale najmä naučia nové poznatky. Či už v cudzích jazykoch, alebo v technických zručnostiach s kockami LEGO. Všetko formou ktorá pre nich bude veľmi prirodzená a pri ktorej im čas ubehne naozaj rýchlo.

Ako naše tábory fungujú?

Prepracovaný koncept
Každý deň počas 1 týždňa od 9:00
do 16:00 s presným harmonogramom
a štruktúrou dňa
Inovatívne zameranie
Na výber tábory s angličtinou alebo
program s kockami LEGO
Osvedčené metodiky
Licencované postupy, vďaka ktorým
majú tábory bohatý a pútavý program
Skúsený tím
Lektori a animátori ktorí dokážu deti
motivovať a dať programu tú správnu
„šťavu“
Jedinečné prostredie
Prispôsobené tak aby sa deti cítili
bezpečne, uvoľnene a spontánne
Zábava aj vzdelávanie
Deti strávia čas zmysluplne a zároveň
naučia sa kopec nových poznatkov

Ponuka táborov

Pozrite si video

Slová rodičov našich detských študentov

Kurzy sme si ako rodina zamilovali. Máme dve dievčatá a už je to 5rok čo sme súčasťou Empire. Cítime maximálny pokrok.

Andrea Slobodníková
študentka

Syn začal mať problémy s angličtinou počas dištančnej výuky. Zvolili sme súkromné hodiny angličtiny. Syn sa extrémne zlepšil v známkach.

Radka N.
študentka

Perfektne zvládnutá online výučba pre deti, skvelý prístup lektoriek. Obdivuhodné, že dokážu udržať detskú pozornosť a naučiť.

Ivana Lastomírska
študentka

My sme maximálne spokojní so všetkými službami už celé roky a nikdy by sme nešli inam. Lektorky sú komunikatívne, s najvyššou úrovňou angličtiny, výborne pracujú s deťmi.

Erika Safkova
študentka

Dcérka Soňa je veľmi spokojná s kurzom anglického jazyka a teší sa na ďalšie hodiny.

Ivona Furuczová
študentka

S výučbou sme dlhodobo spokojní. Dcéra v jazyku napreduje. Už dva krát získala ocenenie: Zlatá medaila v Englishstar. Hodiny sú zábavné, lektorka si pripraví vždy krátku hru alebo video.

Iva Danko
študentka

Dcérka začala online výuku v Empire ako prváčka. Metodika výučby v Empire je naozaj podľa hesla "škola hrou". Teší sa na každú ďalšiu hodinu.

Peter Tegza
študent

Výučba na tejto škole ma veľmi baví, ľudia sú tam milí a priateľskí. Páči sa mi, že stále odchádzam s pocitom, že som sa naučila niečo nové.

Stupeňová Gabriela
študentka

Pre mňa ako matku je dôležité správne investovať do vzdelania mojich detí a som rada, že som našla školu, ktorá spĺňa všetky predpoklady ako im zabezpečiť kvalitnú výučbu, na ktorú sa moje deti vždy veľmi tešia. Ďakujem a teším sa na ďalšie roky s Vami.

Tokárová Zuzana
študentka

Dcéra navštevuje online kurz nemeckého jazyka. Oceňujeme flexibilitu, čo sa týka termínov výuky a ich zmien.Vďaka lektorke si dcéra nemčinu obľúbila.

Slavomír Bača
študent

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za dcérinu prípravu na prijímačky, veľmi jej tieto hodiny pomohli v opakovaní aj naučení sa tém, ktoré na ZŠ ešte nepreberali. Ďakujeme za vysoko profesionálny prístup z hľadiska organizácie kurzu aj za vytvorenie príjemného online prostredia bez stresu a zrozumiteľnú výučbu. Želám Vám veľa rovnako spokojných žiakov a rodičov.

Zuzana Szattlerová
študentka