Denné tábory pre deti - Brick by Brick

Hrať sa a popri tom sa aj niečo zmysluplné naučiť. A to s kockami LEGO!

Denný tábor je kombinácia presne toho, čo veľa rodičov vyhľadáva: Zmysluplné trávenie času detí a spojenie zábavy so vzdelávaním. Každý deň, v pracovnom čase a celý 1 týždeň. Deti absolvujú veľa zaujímavých aktivít, naučia sa nové poznatky, spoznajú nových kamarátov, ale hlavne budú celý deň doslova zavalené v LEGO kockách.

Prečo tábory Brick by Brick

Prepracovaný koncept
Každý deň od 9:00 do 16:00 s presným harmonogramom a štruktúrou
Inovatívne zameranie
Vzdelávací STEM program s kockami
LEGO
Osvedčená metodika
Vďaka ktorej má každý tábor bohatý
a pútavý program
Skúsený tím
Tím profíkov, ktorí dokážu deti motivovať
a dať programu tú správnu „šťavu“
Jedinečné prostredie
Prispôsobené tak, aby sa deti cítili
bezpečne, uvoľnene a spontánne
Zábava aj vzdelávanie
Deti strávia čas zmysluplne a zároveň
sa naučia kopec nových poznatkov

Pozrite si video

Slová rodičov našich detských študentov

Kurzy sme si ako rodina zamilovali. Máme dve dievčatá a už je to 5.rok, čo sme súčasťou Empire. Cítime maximálny pokrok.

Andrea Slobodníková
rodič študenta

Syn začal mať problémy s angličtinou počas dištančnej výuky. Zvolili sme súkromné hodiny angličtiny. Syn sa extrémne zlepšil v známkach.

Radka N.
rodič študenta

Perfektne zvládnutá online výučba pre deti, skvelý prístup lektoriek. Obdivuhodné, že dokážu udržať detskú pozornosť a naučiť.

Ivana Lastomírska
rodič študenta

My sme maximálne spokojní so všetkými službami už celé roky a nikdy by sme nešli inam. Lektorky sú komunikatívne, s najvyššou úrovňou angličtiny, výborne pracujú s deťmi.

Erika Safkova
rodič študenta

Dcérka Soňa je veľmi spokojná s kurzom anglického jazyka a teší sa na ďalšie hodiny.

Ivona Furuczová
rodič študenta

S výučbou sme dlhodobo spokojní. Dcéra v jazyku napreduje. Už dvakrát získala ocenenie: Zlatá medaila v Englishstar. Hodiny sú zábavné, lektorka si pripraví vždy krátku hru alebo video.

Iva Danko
rodič študenta

Dcérka začala online výuku v Empire ako prváčka. Metodika výučby v Empire je naozaj podľa hesla "škola hrou". Teší sa na každú ďalšiu hodinu.

Peter Tegza
rodič študenta

Výučba na tejto škole ma veľmi baví, ľudia sú tam milí a priateľskí. Páči sa mi, že stále odchádzam s pocitom, že som sa naučila niečo nové.

Stupeňová Gabriela
rodič študenta

Pre mňa ako matku je dôležité správne investovať do vzdelania mojich detí a som rada, že som našla školu, ktorá spĺňa všetky predpoklady, ako im zabezpečiť kvalitnú výučbu, na ktorú sa moje deti vždy veľmi tešia. Ďakujem a teším sa na ďalšie roky s Vami.

Tokárová Zuzana
rodič študenta

Dcéra navštevuje online kurz nemeckého jazyka. Oceňujeme flexibilitu, čo sa týka termínov výuky a ich zmien. Vďaka lektorke si dcéra nemčinu obľúbila.

Slavomír Bača
rodič študenta

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za dcérinu prípravu na prijímačky, veľmi jej tieto hodiny pomohli v opakovaní aj naučení sa tém, ktoré na ZŠ ešte nepreberali.

Zuzana Szattlerová
rodič študenta