Angličtina pre deti

Jeden – dva – three. Takto rýchlo sa angličtina na deti nalepí.

Hravé hodiny metodikou Wattsenglish malé, ale aj väčšie deti jednoducho zbožňujú. V prirodzene bilingválnom prostredí, ktoré vďaka nej vytvárame, sa na prekvapenie rodičov cítia ako ryby vo vode. A preplávajú hodinami naozaj s radosťou či - už ich vedú naši slovenskí alebo zahraniční lektori.

Ako vyzerá výučba?

Ako funguje koncept Wattsenglish angličtiny?

Bilingválne prostredie
Deťom vytvárame prirodzené
dvojjazyčné prostredie
Cez zážitky
Všetky vedomosti získavajú hrou,
interakciou a cez reálnu skúsenosť
Britská metodika
Licencovaná zahraničná metóda
s perfektne vypracovanou postupnosťou
Podporné materiály
Knihy, CD ale najmä kopec online
videí priamo s tvorcom Stevom
Wattsom
Prirodzené učenie
Deti sa učia cudzí jazyk presne tak,
ako sa učili aj materinský jazyk
Nadväznosť výučby
Metodika je kontinuálne vypracovaná
pre deti od 3 do 12 rokov

Vyberte si vhodný kurz angličtiny pre deti

Slová rodičov našich detských študentov

Kurzy sme si ako rodina zamilovali. Máme dve dievčatá a už je to 5rok čo sme súčasťou Empire. Cítime maximálny pokrok.

Andrea Slobodníková
študentka

Syn začal mať problémy s angličtinou počas dištančnej výuky. Zvolili sme súkromné hodiny angličtiny. Syn sa extrémne zlepšil v známkach.

Radka N.
študentka

Perfektne zvládnutá online výučba pre deti, skvelý prístup lektoriek. Obdivuhodné, že dokážu udržať detskú pozornosť a naučiť.

Ivana Lastomírska
študentka

My sme maximálne spokojní so všetkými službami už celé roky a nikdy by sme nešli inam. Lektorky sú komunikatívne, s najvyššou úrovňou angličtiny, výborne pracujú s deťmi.

Erika Safkova
študentka

Dcérka Soňa je veľmi spokojná s kurzom anglického jazyka a teší sa na ďalšie hodiny.

Ivona Furuczová
študentka

S výučbou sme dlhodobo spokojní. Dcéra v jazyku napreduje. Už dva krát získala ocenenie: Zlatá medaila v Englishstar. Hodiny sú zábavné, lektorka si pripraví vždy krátku hru alebo video.

Iva Danko
študentka

Dcérka začala online výuku v Empire ako prváčka. Metodika výučby v Empire je naozaj podľa hesla "škola hrou". Teší sa na každú ďalšiu hodinu.

Peter Tegza
študent

Výučba na tejto škole ma veľmi baví, ľudia sú tam milí a priateľskí. Páči sa mi, že stále odchádzam s pocitom, že som sa naučila niečo nové.

Stupeňová Gabriela
študentka

Pre mňa ako matku je dôležité správne investovať do vzdelania mojich detí a som rada, že som našla školu, ktorá spĺňa všetky predpoklady ako im zabezpečiť kvalitnú výučbu, na ktorú sa moje deti vždy veľmi tešia. Ďakujem a teším sa na ďalšie roky s Vami.

Tokárová Zuzana
študentka

Dcéra navštevuje online kurz nemeckého jazyka. Oceňujeme flexibilitu, čo sa týka termínov výuky a ich zmien.Vďaka lektorke si dcéra nemčinu obľúbila.

Slavomír Bača
študent

Chcela by som sa veľmi pekne poďakovať za dcérinu prípravu na prijímačky, veľmi jej tieto hodiny pomohli v opakovaní aj naučení sa tém, ktoré na ZŠ ešte nepreberali. Ďakujeme za vysoko profesionálny prístup z hľadiska organizácie kurzu aj za vytvorenie príjemného online prostredia bez stresu a zrozumiteľnú výučbu. Želám Vám veľa rovnako spokojných žiakov a rodičov.

Zuzana Szattlerová
študentka