S kým spolupracujeme

Veríme, že trvalý úspech jednotlivca alebo firmy je možné dosiahnuť prostredníctvom vzájomne výhodného partnerstva. Za účelom vytvorenia tejto synergie sa spájame s našimi partnermi.

logo_watts

Wattsenglish je značka ktorá reprezentuje inovatívne metódy výučby angličtiny pre deti. Vďaka výučbe zážitkovou metódou Wattsenglish a lektorskému tímu native anglických lektorov je výučba pre deti veľmi pútavá a atraktívna. Deti sa učia jazyk prirodzenou cestou, presne ako svoj materinský. Výučba prebieha v základných a materských školách, ako aj v jazykovej škole Wattsenglish.

eduworld

Eduworld.sk je interaktívny internetový portál, ktorý kumuluje celoslovenskú databázu ponuky služieb v oblasti vzdelávania s hodnoteniami zákazníkov. Umožňuje potenciálnym klientom nájsť jednoducho a rýchlo vzdelávanie, ktoré najlepšie zodpovedá ich potrebám. Nájdete tu ponuku kurzov a školení, konferencií, škôl a priestorov na vzdelávacie podujatia.

logo_drill

DRILL® Business Services je rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá sa špecializuje na služby Executive Search, riadenie ľudských zdrojov, rozvoj spoločností, Outsourcing a Management Consulting. DRILL® Business Services poskytuje široké portfólio produktov a služieb pre firemných zákazníkov; od veľkých korporácií, cez stredné a malé spoločnosti až po individuálnych podnikateľov. Okrem toho ponúka DRILL® Business Services taktiež špecifické služby a poradenstvo pre individuálnych klientov a uchádzačov s možnosťou riešenia ich konkrétnych problémov a potrieb súvisiacich s ich profesionálnou kariérou a pracovnými vzťahmi.

logo_international_village

Projekt INTERNATIONAL VILLAGE je zaujímavou alternatívou tradičných školských výletov organizovaných v rodnej krajine, na ktorom sa zúčastňujú len ľudia z danej krajiny. Hlavnou myšlienkou projektu je stretnutie účastníkov z troch rôznych krajín kde strávia 5 celých dní, počas ktorých sa zúčastňujú rôznych aktivít (ako sú rôzne druhy športu, umelecké a interkulturálne aktivity, ale aj jazykové workshopy, atď.). Počas tohto projektu budú mať možnosť stretnúť sa so svojimi rovesníkmi z iných krajín, lepšie ich spoznať, ale aj spoznať hudbu, ktorú počúvajú, idoly, ktoré majú, nadviazať nové medzinárodné priateľstvá, atď.

logo_grafton

Grafton recruitment patrí k najrýchlejšie rastúcim personálnym agentúram na slovenskom trhu. Naše partnerstvo prebieha na báze obojstrannej spolupráce v oblasti jazykového vzdelávania zamestnancov.

ngr_logo

New Generation Recrutiment je personálna spoločnosť zameriavajúca sa na vyhľadávanie vysokoškolsky vzdelaných odborníkov zo Slovenska  pre zahraničných klientov. Firmy zo severnej a západnej Európy majú  o slovenských odborníkov, čoraz väčší záujem.

travel_sk_logo

Pokiaľ si chcete získané vedomosti v angličtine otestovať na vlastnej koži, ideálne je vycestovať do zahraničia. Spoločnosť Travel.sk sa zaoberá všetkými typmi zájazdov, kde budete môcť aktívne používať cudzí jazyk.

visitslovaki_logo

VisitSlovakia.com svojím obsahom ponúka informácie o najzaujímavejších destináciách domáceho cestovného ruchu a slúži užívateľom z celého sveta ako online turistický sprievodca Slovenska. Vďaka svojim partnerom sprostredkuje online nákup leteniek, služieb vybraných partnerských ubytovacích zariadení a požičania auta, čím www.VisitSlovakia.com umožní jednoduchú a ničím nerušenú návštevu vybraných destinácii Slovenska.

logo_amos_2

AMOS pôsobí na trhu vzdelávania od roku 1997 a patrí k najväčším vzdelávacím agentúram v Českej republike. Spoločnosť prevádzkuje vzdelávací portál www.KamPoMaturite.cz. Každoročne navštíví tieto stránky viac ako 500 000 študentov, agentúra predá 15 000 učebníc a pripraví cez 2000 študentov na prijímacie skúšky.