Úvodná strana

Jazykové kurzy Bratislava, Košice

Kurzy u nás - ideálne miesto pre tvoje jazykové napredovanie.

Ak hľadáš miesto kde sa ti bude dobre študovať a kde budeš spolu napredovať s ľuďmi rovnakej krvnej skupiny, sú naše kurzy ideálne práve pre teba. Môžeš si vybrať á študovať v malej skupine (do 9 študentov) alebo aj v mini skupine (do 3 študentov). Okrem toho ti bude k dispozícii ochotný personál a budeš môcť využívať všetky benefity, ktoré naše pobočky poskytujú. Ak sa rozhodneš, môžeš sa stať aj členom nášho EMPIRE Clubu a získať ďalšie super výhody.

Na všetkých kurzoch pre verejnosť používame licencované systémy výučby Direct Method, vďaka čomu sa naučíš cudzí jazyk rýchlejšie a jednoduchšie a navyše si užiješ kopec srandy!

Ak si chceš výučbu nezáväzne vyskúšať, prihlás sa na našu ukážkovú hodinu.

Pri Starej Prachárni 14