Úvodná strana / O nás

Certifikáty a skúšky

Certifikáty a jazykové skúšky

certifikaty

Je jasné, že hlavným cieľom študenta cudzieho jazyka je dosiahnuť vytýčený cieľ- vedieť komunikovať v cudzom jazyku. Príjemným sprievodným javom môže byť vlastníctvo zaujímavých certifikátov.

EMPIRE Certifikát

Ide o interný certifikát, ktorý študenti získavajú po absolvovaní príslušnej úrovne. Tento certifikát je dokladom, že danú úroveň úspešne ukončili a môžu pokračovať štúdiom vyšších stupňov.

Cambridgeské certifikáty (skúšky)

Naša jazyková škola v Košiciach je testovacím centrom British Council, ktoré organizuje široké spektrum Cambridge English skúšok. Tie sú uznávané na celom svete a je možné absolvovať ich vo viacerých úrovniach:

• YLE
  • KET
  • PET
  • FCE
  • CAE
  • CPE

IELTS - najznámejšia skúška na svete

Centrum v Košiciach je rovnako jediné registračné a skúškové centrum na východnom Slovensku.

Dokážeme ťa na skúšku nie len pripraviť, vieme ťa na ňu prihlásiť a rovnako ju u nás vieš aj absolvovať. Príprava študentov na skúšku prebieha dvomi spôsobmi:

1. Ak si začiatočník, absolvuješ niekoľko trimestrov programu všeobecnej angličtiny a následne prípravný kurz na skúšku.
  2. Ak si pokročilý, absolvuješ rovno prípravný kurz na skúšku. Podmienkou je vstupné testovanie, ktoré potvrdí dostatočnosť tvojej jazykovej úrovne.

Pri Starej Prachárni 14