Úvodná strana / O nás

Certifikáty a skúšky

Certifikáty a jazykové skúšky

certifikaty

Je jasné, že hlavným cieľom študenta cudzieho jazyka je dosiahnuť vytýčený cieľ- vedieť komunikovať v cudzom jazyku. Príjemným sprievodným javom môže byť vlastníctvo zaujímavých certifikátov.

EMPIRE Certifikát

Ide o interný certifikát, ktorý študenti získavajú po absolvovaní príslušnej úrovne. Tento certifikát je dokladom, že danú úroveň úspešne ukončili a môžu pokračovať štúdiom vyšších stupňov.

Cambridgeské certifikáty (skúšky)

Naša jazyková škola v Košiciach je testovacím centrom British Council, ktoré organizuje široké spektrum Cambridge English skúšok. Tie sú uznávané na celom svete a je možné absolvovať ich vo viacerých úrovniach:

  • YLE
  • KET
  • PET
  • FCE
  • CAE
  • CPE

IELTS - najznámejšia skúška na svete

Centrum v Košiciach je rovnako jediné registračné a skúškové centrum na východnom Slovensku.

Dokážeme ťa na skúšku nie len pripraviť, vieme ťa na ňu prihlásiť a rovnako ju u nás vieš aj absolvovať. Príprava študentov na skúšku prebieha dvomi spôsobmi:

  1. Ak si začiatočník, absolvuješ niekoľko trimestrov programu všeobecnej angličtiny a následne prípravný kurz na skúšku.
  2. Ak si pokročilý, absolvuješ rovno prípravný kurz na skúšku. Podmienkou je vstupné testovanie, ktoré potvrdí dostatočnosť tvojej jazykovej úrovne.
Logo BRATISLAVA

Pri Starej Prachárni 14
0908/255285

Office@empire-skola.sk
Logo KOŠICE

Kováčska 28,
0905/550017

Office_ke@empire-skola.sk
Logo Ďalšie mestá Viac info

Na zlepšenie našich služieb používame cookies. Ďalším prehliadaním stránky súhlasíte s ich využitím. Ich používanie môžete odmietnuť nastavením Vášho prehliadača. Viac informácií